Plecy
ewe

Ewelina Pawłowska

Przygodę z psami zaczęła się w 2005 r. ze Stowarzyszeniem  CZE-NE-KA gdzie ukończyła kurs dogoterapii i metodyki szkolenia psów dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest absolwentką  Studium Psychologii Zwierząt organizowanym przez Interdyscyplinarne Centrum Badań Zachowania się Zwierząt i Ludzi.

Ukończyła kurs Instruktora szkolenia psów i od wielu lat prowadzi konsultacje behawioralne oraz  szkolenia psów metodami pozytywnymi. Jest organizatorką „Ostrołęckiej psiej grupy spacerowej”. Od 2013 r. realizuje autorski program dogoterapii  w Zakładzie Karnym. Od 2018 r. jest Prezesem Fundacji Na Rzecz Prawidłowych Relacji Człowiek-Zwierzę „Dbro.Stan” której głównym celem jest szeroko rozumiana pomoc ludziom i zwierzętom. Uczestniczy jako słuchacz w wielu seminariach, kursach i warsztatach krajowych oraz międzynarodowych. Z wykształcenia pedagog, z zamiłowania ogrodnik.

Inni członkowie